ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolours 15848182
nr 1584 8182
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
6 parts, Frans Lindström (1874-1954), Sweden. Signed, watercolour, Stockholm, Sweden, rym;21x31 cm,
WATERCOLOURS, 6 st, Stockholmsmotiv. Signerade. Akvareller, yttermått inklusive ram: 21x31 cm
Frans Lindström, born 1874, dead 1954, Swedish painter.
600
SEK 250
Monday December 11 2023
at 18:37:05
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
Frans Lindström
Read more about Frans Lindström